اهمال نامه

آخرین یادداشتم را یک ماه پیش روی وب سایت قرار داده‌ام. هیچ بهانه‌ای برای از زیرکار در رفتن و توجیه اهمال‌کاری خود ندارم.

و حتی هم در تصمیم ندارم در این مورد چیزی بگویم یا مشغله‌های گوناگون را بهانه‌ای برای کم‌کاری خودم قرار دهم. به هر روی از امروز تصمیم گرفته‌ام بیشتر بنویسم و بیشتر کار کنم. چون که می‌دانم نظم، انضباط و منتشر کردن نیز جزئی از نویسندگی است. پایبند بودن به این مسیر فرصت خوبی برای بهتر شدن و بهتر کار کردن است. این فرصت مهمی است و نباید آن‌ها را از دست داد.

رمان جدید بدور از اهمال کاری

به هر حال یک موضوع خوب برای مقاله پیدا کرده بودم ولی نیازمند تحقیق زیادی است و من وقت زیادی برای تحقیق نداشتم. در‌واقع اکثر وقتم را برای موضوع رمان آینده‌ام صرف میکردم که حس کردم نیاز است موضوعی بهتری انتخاب شود.

در مورد چیزهای مختلفی جست و جو کردم. خدا پدر سازنده گوگل و یوتوب را حفظ کند. در این روزگار حسابی کار آدمی را راه می‌اندازند. لحظه‌ای تصور کنید در گذشته زندگی میکردم. مجبور بودم کتابخانه‌ها را زیر و رو کنم و با توجه به سانسور گسترده عناوین و محتوای کتاب‌ها به خیلی از اطلاعات دسترسی نداشتم. حتی نمیدانستم که همچین محتوا یا موضوعاتی برای تحقیق وجود دارد.

به هر حال همیشه سعی کرده‌ام کارهایم را به نحو درستی انجام دهم و البته هیچ‌گاه هم موفق نبوده‌ام. ولی الان در این مورد بسیار جدی هستم و سعی میکنم رویه سابق را که موفق نبوده است، بشکنم. برای آن هم تلاش کنم و برایم مهم نباشد که چه اتفاقی میوفتند. شاید بهترین کار همین کاری است که در حال انجام دادن آن هستم.

گروهی را به همراه دیگر دوستان نویسنده تشکیل داده‌ایم که تمرین‌ها و چالش‌های متعددی را تجربه کنیم. به نظر می‌رسد می‌توانیم که روز به روز بهتر و قوی‌تر ظاهر شویم به شرطی که به آموزش‌ها و توصیه‌های اساتیدمان پایند باشیم.

2 دیدگاه دربارهٔ «اهمال نامه»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *